Etelä-Savo lisää tapahtumia

Etelä-Savo lisää tapahtumia

May 24 (21:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
May 25 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
May 26 (7:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
May 26 (16:00)
Ålandhotels Adlon - Hamngatan 7
May 27 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
May 27 (20:00)
Kehräämö - Puuvillatehdas, Pumpulikatu
May 27 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
May 27 (20:30)
Scandic Aulanko - Aulangontie 93
May 28 (13:00)
Kalajoen hiekkasärkät - Kalajoen Hiekkasärkät
May 28 (16:00)
Kulttuuritalo Virta
May 28 (18:00)
Promenadisali - Yrjönkatu 17
May 28 (20:00)
Peurunka - Peurungantie 85
May 30 (19:00)
Alexela Kontserdimaja - Estonia pst 9
May 31 (20:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
June 1 (18:00)
Kuopion Musiikkikeskus - Kuopionlahdenkatu 23
June 1 (18:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
June 1 (18:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
June 1 (19:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
June 1 (19:00)
Savoy-teatteri - Kasarmikatu 46-48
June 1 (19:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
June 2 (19:00)
Alexela Kontserdimaja - Estonia pst 9
June 2 (19:00)
Tondiraba Ice Hall
June 3 (18:00)
Apollo Live Club - Mannerheimintie 16
June 4 (10:00)
Helsinki
June 4 (11:00)
Räpina mnt algus
June 4 (16:00)
Haapsalu Castle
June 4 (17:00)
Club Teatria Oulu - Krouvintie 9
June 4 (18:00)
Taidetehdas - Konstfabriken - Läntinen Aleksanterinkatu 1
June 5 (18:00)
Saku Suurhall - Paldiski mnt 104B
June 5 (19:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
June 5 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
June 7 (18:00)
Nordenskiöldinkatu, FI-00250 Helsinki, Suomi
June 8 (19:00)
Helsingin Jäähalli - Nordenskiöldinkatu 11-13
June 9 (10:00)
Kansainväliset Erämessut
June 9 (14:00)
Hovirinnan Rantapuisto
June 9 (19:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 10 (15:00)
Satamatori, Kuopio
June 10 (19:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 11 (13:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 11 (14:00)
Clarion Hotel Sign - Östra Järnvägsgatan 35
June 11 (17:30)
Bolt Arena - Urheilukatu 5
June 11 (19:00)
Tele2 Arena - Arenaslingan 14
June 11 (21:00)
Dalhalla
June 12 (13:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 12 (19:00)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
June 12 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
June 15 (18:15)
Ericsson Globe - Globentorget 2
June 16 (13:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 16 (16:00)
Sideways - Nordenskiöldinkatu 11-13
June 17 (12:00)
Porvoon Tori
June 17 (13:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 17 (14:00)
Oulun ravirata Äimärautio - Äimärautiontie 1
June 17 (15:00)
Parpansali, Rauma
June 17 (17:00)
Satama Festival - Satamatie
June 17 (18:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
June 17 (20:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 17 (21:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
June 18 (10:00)
Länsipuisto - Kustaa Aadolfinkatu 5
June 18 (13:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 18 (16:00)
Uittamo Paviljonki - Rykmentintie 29
June 18 (17:00)
Helsinki Olympic Stadium - Paavo Nurmen tie 1
June 19 (13:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 20 (18:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
June 21 (21:00)
Ravintola Kerubi - Siltakatu 1 (Ilosaari)
June 22 (18:30)
Scandinavium - Valhallagatan 1
June 22 (21:00)
Ravintola Kerubi - Siltakatu 1 (Ilosaari)
June 23 (16:00)
Tahkolla
June 23 (20:00)
Tuuloksen Kapakanmäki - Lahden Valtatie 206
June 23 (21:00)
Ravintola Kerubi - Siltakatu 1 (Ilosaari)
June 24 (17:00)
Lisää Löylyä Festival - varastokatu 9
June 24 (21:00)
Ravintola Kerubi - Siltakatu 1 (Ilosaari)
June 25 (20:00)
Tuuloksen Kapakanmäki - Lahden Valtatie 206
June 25 (21:00)
Ravintola Kerubi - Siltakatu 1 (Ilosaari)
June 28 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
June 29 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
June 29 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
June 30 (10:00)
Farmari
June 30 (14:00)
Provinssi - Törnävänsaari
June 30 (14:00)
Rautatientori
June 30 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 1 (11:00)
Ladugårdsgärdet
July 1 (13:00)
Kantolan Tapahtumapuisto - Kantola Event Park - Puusepänkatu 9
July 1 (13:00)
Fållan - Fållan 10
July 1 (15:00)
Halkotori, Kouvola
July 2 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 2 (17:00)
Helsingin Olympiastadion
July 3 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 5 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 5 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 5 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 6 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 6 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 6 (19:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
July 6 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 7 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 7 (15:00)
Kuusisaari - Raatintie 7
July 7 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 7 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 8 (16:00)
Viihdekeskus Merisärkkä Kalajoki - Pakkainpolku 20
July 8 (17:00)
Helsingin Olympiastadion
July 8 (18:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
July 8 (18:00)
Tallinna Lauluväljak - Narva mnt 95
July 8 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 9 (12:00)
Östermalms IP - Fiskartorpsvägen 2
July 9 (14:00)
Tallinna Lauluväljak
July 9 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 10 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 12 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 12 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 12 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 13 (14:00)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 13 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 13 (17:00)
Gasklockorna Gävle - Atlasgatan 3
July 13 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 13 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 14 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 14 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 14 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 15 (15:00)
Ounaspaviljonki - Ounasjoen itäpuolentie 21
July 15 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 15 (23:00)
Papana - Inarintie 49
July 16 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 16 (18:00)
Korkeentie 792, FI-15580 Ruuhijärvi, Suomi
July 17 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 19 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 19 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 19 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 20 (14:00)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 20 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 20 (19:00)
Tallinna Lauluväljak - Narva mnt 95
July 20 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 20 (20:00)
Tallinna Lauluväljak - Narva mnt. 95
July 21 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 21 (17:00)
Peurunka - Peurungantie 85
July 21 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 21 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 22 (15:00)
Kauppatori - Aleksanterinkatu
July 22 (18:00)
Olarin Panimo - Metallimiehenkuja 8 A
July 22 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 23 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 24 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 24 (18:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
July 26 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 26 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 26 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 27 (14:00)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 27 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 27 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 27 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 28 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 28 (15:00)
Tampereen Eteläpuisto
July 28 (17:30)
Skansen - Djurgårdsslätten 49-51
July 28 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 28 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 29 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 29 (15:00)
Jakobstads Centralplan - Pinnonäsgatan 20
July 29 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 30 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 30 (15:00)
Smögen
July 30 (16:00)
Ratinan Stadion, Tampere
July 31 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 31 (18:00)
Savonlinnan Oopperajuhlat - Savonlinna Opera Festival - Olavinkatu 27
August 2 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
August 2 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
August 2 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
August 3 (14:00)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
August 3 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
August 3 (18:00)
Sabaton Open Air Festival - Hårdrockstadion ,Lugnet Vägen
August 3 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
August 3 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
August 4 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
August 4 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
August 4 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
August 5 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
August 5 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
August 6 (11:00)
Hankkija Keminmaa - Autoilijantie 3
August 6 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
August 6 (18:00)
Ääniwalli - Pälkäneentie 13
August 6 (21:00)
Tampere, Finland
August 6 (22:00)
Stockholm Pride - Östermalms IP
August 9 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
August 10 (14:00)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
August 10 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
August 11 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
August 12 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
August 12 (20:00)
EloJubilee
August 13 (19:00)
EloJubilee, Olavinlinna
August 15 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
August 17 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
August 19 (15:00)
Lokkilava
August 22 (19:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
August 23 (19:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
August 24 (19:00)
Rytmikorjaamo - Vaasantie 11
August 24 (19:00)
RH Entertainment
August 26 (12:00)
Etelä-Konneveden kansallispuisto, Southern Konnevesi National Park
August 26 (13:30)
Himos
August 26 (15:00)
Kaasutehtaankatu, FI-00540 Helsinki, Suomi
August 26 (17:30)
Zinkensdamms IP
August 27 (13:00)
Itäranta 1, FI-80100 Joensuu, Suomi
September 3 (18:00)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
September 3 (20:00)
Pato Klubi - Kyminväylä 2
September 4 (17:00)
Medicin Man - Uudenmaankatu 1
September 5 (18:00)
Musiikkitalo - Mannerheimintie 13a
September 7 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
September 9 (0:00)
Kehräämö - Puuvillatehdas, Pumpulikatu
September 9 (18:00)
Helsinki Olympic Stadium - Paavo Nurmen tie 1
September 9 (18:30)
Ravintola Harlekiini - Kauppatori 1
September 9 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
September 9 (22:00)
Kaivohuone - Iso Puistotie 1
September 10 (18:00)
Helsingin Olympiastadion
September 10 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
September 11 (19:00)
Göta Lejon - Götgatan 55
September 14 (9:00)
Tampereen Messut - Ilmailunkatu 20
September 14 (18:00)
Kulttuuritalo (Helsinki)
September 15 (19:00)
Sellosali - Soittoniekanaukio 1 A
September 17 (11:00)
Põhjala tehas - Marati 5 ja Ankru 8
September 17 (18:00)
Helsingin Jäähalli - Nordenskiöldinkatu 11-13
September 17 (19:00)
Warner Music Live
September 17 (20:00)
Kuudes Linja - Hämeentie 13
September 18 (19:00)
Warner Music Live
September 22 (16:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
September 23 (0:00)
Apollo Turku - Humalistonkatu 6
September 23 (19:00)
Warner Music Live
September 24 (19:00)
Warner Music Live
September 25 (15:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
September 25 (15:00)
Ylivieskan kirkko
September 25 (18:00)
Ylivieskan kirkko
September 25 (19:00)
Warner Music Live
September 28 (10:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
September 30 (18:00)
Promenadisali Pori
September 30 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
September 30 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
September 30 (19:00)
Warner Music Live
September 30 (19:00)
Warner Music Live
September 30 (19:00)
Helsingin Jäähalli - Nordenskiöldinkatu 11-13
October 1 (15:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
October 1 (19:00)
Tuurin NS - Tuurinkyläntie 32
October 1 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
October 1 (19:00)
Warner Music Live
October 1 (19:00)
Warner Music Live
October 2 (15:00)
Laurentius-sali - Kirkkokatu 6
October 2 (19:00)
Konepaja-sali - Aleksis Kiven katu 17 (Konepajanpasaasi 2)
October 2 (19:00)
Warner Music Live
October 6 (18:15)
Hovet - Globentorget 2
October 6 (19:00)
Warner Music Live
October 7 (18:30)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
October 7 (19:00)
Warner Music Live
October 8 (18:30)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
October 8 (19:00)
Warner Music Live
October 8 (19:00)
Warner Music Live
October 9 (19:00)
Warner Music Live
October 13 (9:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
October 13 (18:00)
Helsinki
October 13 (19:00)
Paviljonki - Lutakonaukio 12
October 14 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
October 14 (19:00)
Warner Music Live
October 15 (19:00)
Saku Suurhall - Paldiski mnt 104B
October 15 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
October 15 (19:00)
Mikkelin Mikaeli - Sointukatu 1
October 15 (19:00)
Warner Music Live
October 16 (19:00)
Warner Music Live
October 16 (19:00)
Warner Music Live
October 21 (16:00)
Kankurinkatu Hyvinkää
October 21 (18:30)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
October 21 (18:30)
Tapahtumakeskus Tullisali - Tyrnäväntie 16
October 21 (19:00)
On the Rocks
October 21 (19:00)
Warner Music Live
October 22 (18:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
October 22 (19:00)
Warner Music Live
October 22 (19:00)
Warner Music Live
October 22 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
October 23 (19:00)
Warner Music Live
October 23 (19:00)
Warner Music Live
October 26 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
October 27 (19:00)
Snellman-sali /Snellmanssalen - Vingenkatu 18
October 28 (18:30)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
October 28 (19:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
October 28 (19:00)
Warner Music Live
October 28 (19:00)
Warner Music Live
October 29 (19:00)
Warner Music Live
October 29 (19:00)
Warner Music Live
October 30 (18:00)
Helsingin Jäähalli - Nordenskiöldinkatu 11-13
October 30 (19:00)
Ääniwalli - Pälkäneentie 13
October 30 (19:00)
Laurentius-sali - Kirkkokatu 6
October 30 (19:00)
Warner Music Live
November 1 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
November 4 (18:00)
Kattilahalli - Sörnäisten rantatie 22
November 4 (19:00)
Warner Music Live
November 5 (17:00)
Malmitalo - Ala-Malmin tori 1, 0700
November 5 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
November 5 (19:00)
Espoon kulttuurikeskus - Kulttuuriaukio 2
November 5 (19:00)
Warner Music Live
November 6 (15:00)
Sibeliustalo - Ankkurikatu 7
November 6 (19:00)
Warner Music Live
November 11 (19:00)
Fållan - Fållan 10
November 11 (19:00)
Warner Music Live
November 12 (19:00)
Warner Music Live
November 12 (19:00)
Kotkan konserttitalo
November 16 (19:00)
Sibeliustalo - Ankkurikatu 7
November 17 (19:00)
Verkatehdas - Paasikiventie 2
November 18 (19:00)
Warner Music Live
November 19 (19:00)
Madetojan sali
November 21 (18:00)
Live Nation Finland - Paavo Nurmen tie 1
November 24 (19:00)
Logomo - Junakatu 9
November 25 (9:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
November 25 (10:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
November 27 (19:00)
Vanha ylioppilastalo
December 1 (1:00)
Hard Rock House - Roihuvuorentie 1
December 2 (19:00)
Mikkelin Mikaeli - Sointukatu 1
December 3 (19:00)
Kuopion Musiikkikeskus - Kuopionlahdenkatu 23
December 7 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
December 8 (19:00)
Iso Sali - Tampere-talo
December 9 (19:00)
Musiikkitalo - Mannerheimintie 13a
December 10 (19:00)
RH Entertainment
December 11 (18:00)
Sibeliustalo - Ankkurikatu 7
December 11 (19:00)
Pasilanraitio
December 11 (19:00)
RH Entertainment
December 13 (19:00)
RH Entertainment
December 14 (19:00)
RH Entertainment
December 15 (19:00)
Järvenpää-talo - Hallintokatu 4
December 15 (19:00)
RH Entertainment
December 16 (19:00)
Teatro - Köydenpunojankatu 14
December 17 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
December 17 (19:00)
RH Entertainment
December 17 (20:00)
Kaapelitehdas - Tallberginkatu 1 00180 Helsinki
December 18 (19:00)
RH Entertainment
December 19 (19:00)
RH Entertainment
December 29 (20:00)
Teatteri Forum - Yrjönkatu 31
January 1 (18:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
January 2 (18:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
March 7 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
March 10 (18:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
March 11 (19:00)
Alexela Kontserdimaja - Estonia pst 9
March 15 (20:00)
Olympia-kortteli - Satakunnankatu 10
March 16 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
May 3 (8:00)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
July 26 (19:00)
Alexela Kontserdimaja - Estonia pst 9
July 27 (19:00)
Alexela Kontserdimaja - Estonia pst 9