Etelä-Savo lisää tapahtumia

Etelä-Savo lisää tapahtumia

October 23 (13:00)
Hämeenlinnan Teatteri - Keinusaarentie 5
October 23 (14:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
October 23 (14:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
October 23 (14:00)
Sellosali - Soittoniekanaukio 1 A
October 23 (18:00)
Logomo - Köydenpunojankatu 14
October 23 (19:00)
Hyvinkääsali - Kauppatori 1
October 23 (19:00)
Saku Suurhall - Paldiski mnt 104B
October 23 (19:00)
Musiikkitalo - Mannerheimintie 13a
October 23 (19:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
October 23 (19:00)
RH Entertainment
October 23 (19:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
October 23 (19:00)
Warner Music Live
October 23 (19:00)
Sellosali - Soittoniekanaukio 1 A
October 23 (19:00)
Mikkelin Mikaeli - Sointukatu 1
October 23 (20:00)
Semifinal - Urho Kekkosen katu 6
October 24 (15:00)
Teatteri Vanha Juko - Rautatienkatu 13
October 24 (16:00)
October 24 (16:00)
October 24 (18:00)
Teatteri Vanha Juko - Rautatienkatu 13
October 26 (19:00)
RH Entertainment
October 27 (18:00)
Saku Suurhall - Paldiski mnt 104B
October 27 (18:00)
Lasten kulttuurikeskus Aurora - Järvenperäntie 1-3
October 27 (19:00)
Tanssisali Lutakko - Lutakonaukio 3
October 27 (19:00)
RH Entertainment
October 27 (19:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
October 27 (19:00)
Mikkelin Teatteri - Savilahdenkatu 11
October 27 (22:00)
Ravintola Kerubi - Siltakatu 1 (Ilosaari)
October 28 (19:00)
Henry's Pub Kuopio - Kauppakatu 18
October 28 (19:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
October 28 (19:00)
Alexela Kontserdimaja - Estonia pst 9
October 28 (19:00)
Olympia-kortteli - Satakunnankatu 10
October 28 (19:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
October 28 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
October 29 (10:00)
Himos Areena - Säyryläntie 445
October 29 (18:00)
45 Special - Saaristonkatu 12 Oulu, Finland
October 29 (19:00)
Promenadisali - Yrjönkatu 17
October 29 (19:00)
Hyvinkääsali - Kauppatori 1
October 29 (19:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
October 29 (19:00)
Warner Music Live
October 29 (19:00)
October 29 (19:00)
Musiikkiteatteri Kapsäkki - Hämeentie 68
October 29 (19:00)
Tampereen Komediateatteri - Lapintie 3 a
October 29 (19:30)
Tampereen Komediateatteri - Lapintie 3 a
October 29 (20:00)
Club Teatria Tornio - vesaisenkatu 1
October 29 (20:00)
G Livelab Helsinki - Yrjönkatu 3
October 29 (20:00)
45 Special - Saaristonkatu 12
October 29 (21:00)
Dynamo - Linnankatu 7
October 29 (23:00)
SportBar Loimaa - kauppalankatu 5-7
October 30 (14:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
October 30 (14:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
October 30 (14:00)
Tampereen Komediateatteri - Lapintie 3 a
October 30 (18:00)
Ritz Vasa - Kyrkoesplanaden 22 A
October 30 (18:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
October 30 (18:00)
Tampereen Komediateatteri - Lapintie 3 a
October 30 (19:00)
Malmitalo - Ala-Malmin tori 1, 0700
October 30 (19:00)
Hyvinkääsali - Kauppatori 1
October 30 (19:00)
Isomäki Areena - Metsämiehenkatu 21
October 30 (19:00)
Kulttuuritehdas Vernissa - Tikkurilantie 36
October 30 (19:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
October 30 (19:00)
Warner Music Live
October 30 (19:00)
Tampereen Komediateatteri - Lapintie 3 a
October 30 (19:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
October 30 (20:00)
Club Teatria Oulu - Krouvintie 9
October 30 (20:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
October 30 (22:00)
TTT-Klubi - Hallituskatu 19
October 30 (23:00)
Hotelli Koskenniska - Night Club Rose - Turuntie 1
October 31 (19:00)
Tapahtumakeskus Telakka - Henry fordin katu 6
October 31 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
October 31 (19:30)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
November 1 (19:00)
Finlandia-talo
November 2 (19:00)
Korundi - Lapinkävijäntie 4
November 2 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
November 3 (17:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
November 3 (17:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
November 3 (18:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
November 4 (18:00)
Ääniwalli - Pälkäneentie 13
November 4 (19:00)
Taidetehdas - Konstfabriken - Läntinen Aleksanterinkatu 1
November 5 (18:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
November 5 (19:00)
Warner Music Live
November 5 (19:00)
Logomo - Köydenpunojankatu 14
November 5 (20:30)
Möysän Musaklubi - Mössö - Hämeenkatu 16
November 6 (11:00)
Põhjala tehas - Marati 5 ja Ankru 8
November 6 (14:00)
Finlandia-klubi - Ankkurikatu 7
November 6 (14:00)
Mikkelin Mikaeli - Sointukatu 1
November 6 (18:00)
November 6 (19:00)
Sibeliustalo - Ankkurikatu 7
November 6 (19:00)
Promenadisali - Yrjönkatu 17
November 6 (19:00)
Warner Music Live
November 6 (19:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
November 6 (20:00)
Dynamo - Linnankatu 7
November 6 (20:00)
Pato Klubi - Kyminväylä 2
November 6 (22:00)
Ttt-Klubi - Hallituskatu 19, Tampere
November 7 (15:00)
Promenadisali - Yrjönkatu 17
November 7 (19:00)
Mikkelin Mikaeli - Sointukatu 1
November 7 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
November 9 (18:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
November 10 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
November 11 (18:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
November 11 (19:00)
Malmitalo - Ala-Malmin tori 1, 0700
November 11 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
November 12 (16:00)
M/S Mariella - Katajanokan Terminaali
November 12 (18:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
November 12 (19:00)
Ääniwalli - Pälkäneentie 13
November 12 (19:00)
Hyvinkääsali - Kauppatori 1
November 12 (19:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
November 12 (19:00)
Kulttuuritehdas Vernissa - Tikkurilantie 36
November 12 (19:00)
Mikkelin Mikaeli - Sointukatu 1
November 12 (19:30)
Tampereen Komediateatteri - Lapintie 3 a
November 12 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
November 12 (20:00)
Logomo - Köydenpunojankatu 14
November 12 (21:00)
House Of Rock - Asemakatu 1
November 13 (7:00)
Jyväskylä Dog Shows - Lutakonaukio 12
November 13 (7:00)
Paviljonki - Lutakonaukio 12
November 13 (14:00)
Promenadisali - Yrjönkatu 17
November 13 (18:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
November 13 (18:00)
Club Teatria Oulu - Krouvintie 9
November 13 (19:00)
Tullikamari Tampere - Tullikamarin aukio 2
November 13 (19:00)
Promenadisali - Yrjönkatu 17
November 13 (19:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
November 13 (19:00)
Kuusamotalo - Kaarlo Hännisen tie 2
November 13 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
November 13 (20:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
November 13 (21:00)
Yo-talo - Kauppakatu 10
November 13 (21:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
November 13 (22:00)
Ravintola Kerubi - Siltakatu 1 (Ilosaari)
November 13 (22:00)
Rock Bike - Keuruuntie 16
November 13 (22:00)
Ttt-Klubi - Hallituskatu 19, Tampere
November 13 (23:00)
Ravintola Totem - Raatimiehenkatu 17
November 14 (17:00)
Vanha ylioppilastalo
November 14 (18:00)
Musiikkitalo - Mannerheimintie 13a
November 14 (19:00)
Warner Music Live
November 14 (19:30)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
November 16 (19:00)
Malmitalo - Ala-Malmin tori 1, 0700
November 16 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
November 17 (19:00)
Helsingin Jäähalli - Nordenskiöldinkatu 11-13
November 17 (19:00)
Savoy-teatteri - Kasarmikatu 46-48
November 17 (19:00)
Warner Music Live
November 17 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
November 18 (18:00)
Tanssisali Lutakko - Lutakonaukio 3
November 18 (19:00)
Helsingin Jäähalli - Nordenskiöldinkatu 11-13
November 18 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
November 18 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
November 19 (10:00)
Paviljonki - Lutakonaukio 12
November 19 (16:00)
Oulu
November 19 (18:00)
Suistoklubi - Viipurintie 4
November 19 (18:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
November 19 (19:00)
Tondiraba Ice Hall
November 19 (19:00)
Malmitalo - Ala-Malmin tori 1, 0700
November 19 (19:00)
Warner Music Live
November 19 (19:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
November 19 (19:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
November 19 (19:00)
Tullikamari Tampere - Tullikamarin aukio 2
November 19 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
November 19 (21:00)
Finlandia-klubi - Ankkurikatu 7
November 20 (10:00)
Paviljonki - Lutakonaukio 12
November 20 (15:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
November 20 (15:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
November 20 (15:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
November 20 (15:00)
Korundi - Lapinkävijäntie 4
November 20 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
November 20 (19:00)
Warner Music Live
November 20 (19:00)
Korundi - Lapinkävijäntie 4
November 20 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
November 20 (20:00)
Pato Klubi - Kyminväylä 2
November 20 (20:30)
Dynamo - Linnankatu 7
November 20 (21:00)
Aulanko 90's Festival - Aulangontie 93
November 20 (21:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
November 20 (22:00)
Ttt-Klubi - Hallituskatu 19, Tampere
November 21 (10:00)
Paviljonki - Lutakonaukio 12
November 21 (15:00)
Logomo - Köydenpunojankatu 14
November 21 (15:00)
Korundi - Lapinkävijäntie 4
November 21 (18:00)
Korundi - Lapinkävijäntie 4
November 21 (19:00)
Logomo - Köydenpunojankatu 14
November 21 (19:00)
Warner Music Live
November 21 (19:30)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
November 22 (18:00)
Live Nation Finland - Hämeentie 15
November 22 (20:00)
Musiikkitalo - Mannerheimintie 13a
November 23 (19:00)
Logomo - Köydenpunojankatu 14
November 23 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
November 23 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
November 24 (19:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
November 24 (19:00)
November 24 (19:00)
Sibeliustalo - Ankkurikatu 7
November 25 (18:00)
Logomo - Köydenpunojankatu 14
November 25 (18:30)
M/S Silja Europa
November 25 (19:00)
Göta Lejon - Götgatan 55
November 25 (19:00)
Schaumansalen
November 25 (19:00)
G Livelab Helsinki - Yrjönkatu 3
November 25 (19:00)
Tullikamari Tampere - Tullikamarin aukio 2
November 25 (19:30)
Tampereen Komediateatteri - Lapintie 3 a
November 25 (20:00)
Black Sheep Pub & Terrace - Storgatan 20
November 26 (17:00)
Basso Club - Klubi ja Tapahtumakeskus Oulu - Uusikatu 20
November 26 (18:00)
Jakobstads museum - Pietarsaaren museo - Storgatan 2-4, Tobaksmagasinet/Tupakkamakasiini: Jakobsgatan 9/Jaakonkatu 9
November 26 (19:00)
Warner Music Live
November 26 (19:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
November 26 (19:30)
Schaumansalen
November 26 (19:30)
Tampereen Komediateatteri - Lapintie 3 a
November 26 (20:00)
Logomo - Köydenpunojankatu 14
November 26 (20:00)
Tanssisali Lutakko - Lutakonaukio 3
November 26 (22:00)
Henry's Pub Kuopio - Kauppakatu 18
November 26 (22:00)
Basso Club - Klubi ja Tapahtumakeskus Oulu - Uusikatu 20
November 27 (18:00)
Club Teatria Oulu - Krouvintie 9
November 27 (18:30)
Tullikamari Tampere - Tullikamarin aukio 2
November 27 (19:00)
Mikkelin Mikaeli - Sointukatu 1
November 27 (19:00)
Warner Music Live
November 27 (19:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
November 27 (20:00)
Vaasan yliopisto - Wolffintie 34
November 27 (20:00)
Logomo - Köydenpunojankatu 14
November 27 (21:00)
Peurunka - Peurungantie 85
November 27 (22:00)
Ttt-Klubi - Hallituskatu 19, Tampere
November 28 (16:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
November 28 (19:00)
Warner Music Live
November 29 (18:00)
Kulttuurikeskus Cruselli - Kullervontie 11 A
November 29 (19:00)
Club Teatria Tornio - vesaisenkatu 1
November 29 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
November 30 (18:00)
Savoy-teatteri - Kasarmikatu 46-48
December 1 (19:00)
Malmitalo - Ala-Malmin tori 1, 0700
December 1 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
December 2 (19:00)
Tanssisali Lutakko - Lutakonaukio 3
December 2 (19:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
December 2 (19:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
December 2 (22:00)
Ravintola Kerubi - Siltakatu 1 (Ilosaari)
December 3 (17:00)
Paviljonki - Lutakonaukio 12
December 3 (17:00)
Paviljonki - Lutakonaukio 12
December 3 (17:00)
Paviljonki - Lutakonaukio 12
December 3 (18:00)
Zemppi Areena - Pekurintie 2
December 3 (19:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
December 3 (19:00)
Hyvinkääsali - Kauppatori 1
December 3 (20:00)
G Livelab Helsinki - Yrjönkatu 3
December 3 (21:00)
Apollo Turku - Humalistonkatu 6
December 3 (21:00)
Finlandia-klubi - Ankkurikatu 7
December 3 (21:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
December 4 (9:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
December 4 (12:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
December 4 (14:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
December 4 (15:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
December 4 (17:00)
Tampereen Komediateatteri - Lapintie 3 a
December 4 (18:00)
Holiday Club Saimaa - Rauhanrinne 1
December 4 (19:00)
Sibeliustalo - Ankkurikatu 7
December 4 (19:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
December 4 (19:00)
Taidetehdas - Konstfabriken - Läntinen Aleksanterinkatu 1
December 5 (9:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
December 5 (16:00)
December 5 (20:00)
WsArena - Varastokatu 9
December 7 (18:00)
Tullikamari Tampere - Tullikamarin aukio 2
December 8 (19:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
December 8 (19:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
December 8 (19:00)
Mikkelin Mikaeli - Sointukatu 1
December 8 (19:00)
Aleksanterin teatteri - Bulevardi 23-27
December 8 (19:30)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
December 8 (20:00)
G Livelab Helsinki - Yrjönkatu 3
December 9 (18:00)
Lasten kulttuurikeskus Aurora - Järvenperäntie 1-3
December 9 (19:00)
Tullikamari Tampere - Tullikamarin aukio 2
December 9 (19:00)
G Livelab Helsinki - Yrjönkatu 3
December 9 (19:00)
Vuotalo - Mosaiikkitori 2, 00980
December 9 (19:30)
Alt Agency & Management - Näsilinnankatu 22
December 9 (19:30)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
December 10 (19:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
December 10 (19:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
December 10 (19:00)
December 10 (19:30)
Tampereen Komediateatteri - Lapintie 3 a
December 10 (20:00)
G Livelab Helsinki - Yrjönkatu 3
December 10 (20:00)
Tanssisali Lutakko - Lutakonaukio 3
December 11 (14:00)
Korundi - Lapinkävijäntie 4
December 11 (18:00)
Ritz Vasa - Kyrkoesplanaden 22 A
December 11 (19:00)
Hyvinkääsali - Kauppatori 1
December 11 (19:00)
Pasilanraitio
December 11 (19:00)
Club Teatria Oulu - Krouvintie 9
December 11 (19:00)
Turun Kaupunginteatteri - Itäinen Rantakatu 14
December 11 (19:00)
Korundi - Lapinkävijäntie 4
December 11 (20:00)
Tanssisali Lutakko - Lutakonaukio 3
December 11 (20:00)
WsArena - Varastokatu 9
December 11 (20:00)
G Livelab Helsinki - Yrjönkatu 3
December 11 (22:00)
Ravintola Kerubi - Siltakatu 1 (Ilosaari)
December 12 (15:00)
Savoy-teatteri - Kasarmikatu 46-48
December 12 (18:00)
Hyvinkääsali - Kauppatori 1
December 14 (18:15)
Musiikkitalo - Mannerheimintie 13a
December 15 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
December 15 (19:00)
Musiikkitalo - Mannerheimintie 13a
December 16 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
December 17 (18:00)
Casino Helsinki - Mikonkatu 19
December 17 (18:30)
Tullikamari Tampere - Tullikamarin aukio 2
December 17 (19:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
December 17 (19:00)
Rytmikorjaamo - Vaasantie 11
December 17 (19:00)
Musiikkitalo - Mannerheimintie 13a
December 17 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
December 17 (21:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
December 18 (12:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
December 18 (14:00)
Musiikkitalo - Mannerheimintie 13a
December 18 (18:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
December 18 (19:00)
Oulun Energia Areena
December 18 (19:00)
Tullikamari Tampere - Tullikamarin aukio 2
December 18 (19:00)
Musiikkitalo - Mannerheimintie 13a
December 18 (19:30)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
December 18 (20:00)
Sorsaklubi - Yliopistonkatu 55
December 21 (19:00)
Musiikkitalo - Mannerheimintie 13a
December 21 (19:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
December 26 (18:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
December 29 (18:00)
Korjaamo - Töölönkatu 51 A-B
December 29 (22:00)
Teatteri Forum - Yrjönkatu 31
December 30 (18:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
December 30 (18:00)
Korjaamo - Töölönkatu 51 A-B
December 30 (21:00)
Ääniwalli - Pälkäneentie 13
December 31 (18:00)
Сathouse Concert Hall - Tartu mnt. 17
December 31 (18:00)
Tampere, Finland
December 31 (18:00)
Korjaamo - Töölönkatu 51 A-B
December 31 (19:00)
Club Teatria Oulu - Krouvintie 9
December 31 (19:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
December 31 (19:00)
Сathouse Concert Hall - Tartu mnt. 17
December 31 (19:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
December 31 (19:00)
Bar IHKU Helsinki - Antinkatu 1
December 31 (20:00)
Ritz Vasa - Kyrkoesplanaden 22 A
December 31 (20:00)
Tanssisali Lutakko - Lutakonaukio 3
December 31 (21:00)
January 1 (19:00)
Apollo Turku - Humalistonkatu 6
January 5 (18:30)
Tullikamari Tampere - Tullikamarin aukio 2
January 5 (19:00)
RH Entertainment
January 6 (19:00)
RH Entertainment
January 7 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
January 7 (19:00)
Alexela Kontserdimaja - Estonia pst 9
January 7 (19:00)
Madetojan sali - Oulun Musiikkikeskus
January 7 (19:00)
RH Entertainment
January 8 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
January 8 (22:00)
TUISKULA-Nivala - Tuiskutie 2
January 8 (22:00)
Kehräämö - Puuvillatehdas, Pumpulikatu
January 9 (18:00)
Turun konserttitalo - Aninkaistenkatu 9
January 9 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
January 12 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
January 15 (18:30)
Helsingin Jäähalli - Nordenskiöldinkatu 11-13
January 15 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
January 15 (20:00)
Rytmikorjaamo - Vaasantie 11
January 18 (18:00)
Lappeenranta City - Villimiehenkatu 1
January 19 (18:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
January 20 (18:00)
Snellman-sali /Snellmanssalen - Vingenkatu 18
January 21 (11:00)
Kylpylähotelli Rauhalahti - Katiskaniementie 8
January 21 (12:00)
Ruka Ski Resort - Rukankyläntie 8
January 21 (19:00)
Rytmikorjaamo - Vaasantie 11
January 21 (21:00)
House Of Rock - Asemakatu 1
January 25 (18:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
January 27 (19:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
January 28 (15:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
January 28 (19:00)
Scandic Aulanko - Aulangontie 93
January 28 (19:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
January 29 (12:00)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
January 29 (16:00)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
January 29 (20:00)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
January 30 (13:00)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
February 2 (19:30)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
February 3 (19:00)
Kuusamotalo - Kaarlo Hännisen tie 2
February 4 (14:00)
Peurunka - Peurungantie 85
February 4 (19:00)
Rytmikorjaamo - Vaasantie 11
February 4 (20:00)
Tapahtumakeskus Tullisali - Tyrnäväntie 16
February 4 (22:00)
Ravintolamaailma Kruuna & Klaava - Kurisjärventie 11
February 5 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
February 5 (22:00)
TUISKULA-Nivala - Tuiskutie 2
February 6 (19:00)
Hyvinkääsali - Kauppatori 1
February 6 (19:00)
Tullikamari Tampere - Tullikamarin aukio 2
February 8 (18:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
February 9 (12:00)
Hallituspaikka - Ilmailunkatu 20
February 9 (19:00)
Malmitalo - Ala-Malmin tori 1, 0700
February 9 (21:00)
Slaktkyrkan - Rökerigatan 15
February 10 (18:00)
Logomo - Köydenpunojankatu 14
February 11 (19:00)
Logomo - Köydenpunojankatu 14
February 11 (20:00)
Rytmikorjaamo - Vaasantie 11
February 11 (20:00)
Tapahtumakeskus Tullisali - Tyrnäväntie 16
February 12 (20:00)
Rytmikorjaamo - Vaasantie 11
February 12 (21:00)
Finlandia-klubi - Ankkurikatu 7
February 14 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
February 16 (19:00)
Tullikamari Tampere - Tullikamarin aukio 2
February 16 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
February 17 (18:00)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
February 17 (18:30)
Tullikamari Tampere - Tullikamarin aukio 2
February 17 (19:00)
Hevimesta Liveklubi - Uusikatu 23
February 18 (18:00)
February 18 (20:00)
Olympia-kortteli - Satakunnankatu 10
February 18 (20:00)
Tanssisali Lutakko - Lutakonaukio 3
February 18 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
February 19 (10:00)
Kulttuuritehdas Korjaamo - Töölönkatu 51
February 19 (18:00)
Friends Arena - Friends Arena Råsta Strandväg 1
February 19 (18:00)
Sibeliustalo - Ankkurikatu 7
February 19 (20:00)
Möysän Musaklubi - Mössö - Hämeenkatu 16
February 20 (19:00)
Savoy-teatteri - Kasarmikatu 46-48
February 20 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
February 23 (18:00)
Kuopion kaupunginteatteri - Niiralankatu 2
February 24 (18:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
February 24 (19:00)
Vene Kultuurikeskus - Mere pst 5
February 25 (18:00)
Helsingin Jäähalli - Nordenskiöldinkatu 11-13
February 25 (20:00)
Jyväskylä
February 26 (17:00)
Kajaanin kaupunginteatteri
February 26 (19:00)
Debaser - Hornstulls Strand 4
February 26 (19:30)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
February 28 (19:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
March 3 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
March 3 (19:00)
Jack the Rooster - Satakunnankatu 13 B
March 3 (21:00)
March 4 (18:30)
Tullikamari Tampere - Tullikamarin aukio 2
March 4 (20:00)
Vastavirta-klubi - Pispalanvaltatie 39
March 4 (20:30)
Apollo Turku - Humalistonkatu 6
March 4 (22:00)
Henry's Pub Kuopio - Kauppakatu 18
March 5 (19:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
March 5 (20:00)
Lepakkomies - Helsinginkatu 1
March 5 (20:00)
WsArena - Varastokatu 9
March 5 (20:00)
Apollo Turku - Humalistonkatu 6
March 9 (19:00)
Hyvinkääsali - Kauppatori 1
March 10 (19:00)
Kaukametsän kongressi- ja kulttuurikeskus - Koskikatu 2
March 10 (19:00)
Sellosali - Soittoniekanaukio 1 A
March 11 (19:00)
Kulttuuritalo Martinus - Martinlaaksontie 36
March 11 (19:00)
Monikkosali - Kuntotie 7
March 11 (19:00)
Sellosali - Soittoniekanaukio 1 A
March 11 (20:00)
Olympia-kortteli - Satakunnankatu 10
March 11 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
March 11 (20:00)
Tanssisali Lutakko - Lutakonaukio 3
March 11 (20:30)
Apollo Turku - Humalistonkatu 6
March 12 (15:00)
Promenadisali - Yrjönkatu 17
March 12 (18:00)
Paviljonki - Lutakonaukio 12
March 12 (19:00)
Taidetehdas - Konstfabriken - Läntinen Aleksanterinkatu 1
March 12 (19:00)
Helitehas - Madara 22a
March 12 (19:00)
Logomo - Junakatu 9
March 12 (20:00)
Olympia-kortteli - Satakunnankatu 10
March 12 (21:00)
Münchenbryggeriet
March 12 (22:00)
Valkoinen Sali - Aleksanterinkatu 16
March 12 (22:00)
TTT-Klubi - Hallituskatu 19
March 13 (18:00)
Kulttuuritalo Virta - Virastokatu 1
March 13 (18:00)
Olympia-kortteli - Satakunnankatu 10
March 13 (19:00)
Tanssisali Lutakko - Lutakonaukio 3
March 15 (17:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
March 16 (19:00)
Kulttuurikeskus Iisalmi - Kirkkopuistonkatu 9
March 16 (19:00)
Lappeen Marian kirkko - Valtakatu 35/Kirkkokatu 11
March 17 (17:00)
Woolshed Helsinki - Töölönlahdenkatu 3B
March 17 (19:00)
Warkaus-Sali - Kauppatori 4
March 17 (20:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
March 17 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
March 18 (19:00)
Mikkelin Mikaeli - Sointukatu 1
March 18 (19:00)
Hyvinkääsali - Kauppatori 1
March 19 (18:00)
Savoy-teatteri - Kasarmikatu 46-48
March 19 (18:00)
Laurentius-sali
March 19 (18:00)
Laurentius-sali, Kirkkokatu 6, Lohja
March 19 (19:00)
Kuusankoskitalo - Kymenlaaksonkatu 1
March 19 (19:00)
Taidetehdas - Konstfabriken - Läntinen Aleksanterinkatu 1
March 19 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
March 19 (22:00)
Kulma - House Of Rock And Food - Kauppakatu 13
March 20 (15:00)
Kuopion Musiikkikeskus - Kuopionlahdenkatu 23
March 20 (18:00)
Verkatehdas - Paasikiventie 2
March 23 (19:00)
Savoy-teatteri - Kasarmikatu 46-48
March 23 (19:00)
Mikkelin Teatteri - Savilahdenkatu 11
March 23 (19:00)
Sellosali - Soittoniekanaukio 1 A
March 24 (18:00)
Laurentius-sali - Kirkkokatu 6
March 24 (19:00)
Rytmikorjaamo - Vaasantie 11
March 24 (19:00)
Alexela Kontserdimaja - Estonia pst 9
March 24 (19:00)
Järvenpää-talo - Hallintokatu 4
March 24 (19:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
March 24 (19:00)
Hämeenlinnan Teatteri - Keinusaarentie 5
March 24 (19:30)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
March 25 (19:00)
Kuopion Musiikkikeskus - Kuopionlahdenkatu 23
March 25 (20:00)
Olympia-kortteli - Satakunnankatu 10
March 25 (20:00)
Tanssisali Lutakko - Lutakonaukio 3
March 26 (14:00)
Hyvinkääsali - Kauppatori 1
March 26 (15:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
March 26 (18:30)
Partille arena - Arenatorget 2
March 26 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
March 26 (19:00)
Hyvinkääsali - Kauppatori 1
March 26 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
March 26 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
March 26 (20:00)
Olympia-kortteli - Satakunnankatu 10
March 26 (21:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
March 28 (18:00)
Helsingin Jäähalli - Nordenskiöldinkatu 11-13
March 28 (19:00)
Alexela Kontserdimaja - Estonia pst 9
March 29 (19:00)
Porin suomalaisen yhteislyseon lukio, PSYL - Tasavallankatu 4
March 29 (19:00)
Noblessneri Valukoda - Tööstuse 48
March 29 (19:00)
Sibeliustalo - Ankkurikatu 7
March 30 (19:00)
Kaukametsän kongressi- ja kulttuurikeskus - Koskikatu 2
March 30 (20:00)
Teatteri PROvinssi, Salorankatu 5-7, ovi 3, Astrum keskus, Salo
March 31 (19:00)
Tapahtumatalo Raahe - Kirkkokatu 28
March 31 (19:00)
Paviljonki - Lutakonaukio 12
April 1 (10:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
April 1 (18:00)
Zemppi Areena - Pekurintie 2
April 1 (18:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
April 1 (19:00)
Madetojan sali - Oulun Musiikkikeskus
April 1 (19:00)
Kaukametsän kongressi- ja kulttuurikeskus - Koskikatu 2
April 1 (22:00)
Ravintolamaailma Kruuna & Klaava - Kurisjärventie 11
April 2 (15:00)
Korundi - Lapinkävijäntie 4
April 2 (18:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
April 2 (19:00)
Kuusamotalo - Kaarlo Hännisen tie 2
April 3 (18:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
April 3 (19:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
April 4 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
April 4 (20:01)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
April 6 (18:00)
Fållan - Fållan 10
April 6 (19:00)
Mikkelin Mikaeli - Sointukatu 1
April 6 (19:00)
Peacock-teatteri - Tivolikuja 1
April 6 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
April 6 (19:30)
Alandica Kultur och Kongress - Strandgatan 33
April 7 (10:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
April 7 (10:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
April 7 (19:00)
Paviljonki - Lutakonaukio 12
April 7 (19:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
April 7 (19:30)
Savoy-teatteri - Kasarmikatu 46-48
April 8 (10:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
April 8 (18:00)
Zemppi Areena - Pekurintie 2
April 8 (18:30)
Savoy-teatteri - Kasarmikatu 46-48
April 8 (19:00)
Mikkelin Mikaeli - Sointukatu 1
April 8 (19:00)
Sibeliustalo - Ankkurikatu 7
April 8 (20:00)
Schauman Hall - Köpmansgatan 10
April 9 (8:30)
Hevoset-messut - Ilmailunkatu 20
April 9 (8:30)
Tampereen Messut - Ilmailunkatu 20
April 9 (10:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
April 9 (18:00)
Apollo Live Club - Mannerheimintie 16
April 9 (18:00)
Ähtäri-Halli - Karhunkierros
April 9 (18:00)
Teatteri PROvinssi - Salorankatu 5-7
April 9 (18:00)
45 Special - Saaristonkatu 12
April 9 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
April 9 (20:00)
Wasa Teater - Sandögatan 7
April 9 (20:00)
Tanssisali Lutakko - Lutakonaukio 3
April 9 (21:00)
Olympia-kortteli - Satakunnankatu 10
April 9 (22:00)
Peurunka - Peurungantie 85
April 10 (9:00)
Under Körsbärsträden I Kungsträdgården
April 10 (10:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
April 10 (16:00)
Savoy-teatteri
April 10 (18:00)
Promenadisali - Yrjönkatu 17
April 10 (19:00)
Fryshuset Klubben/ Arenan - Mårtensdalsgatan 6
April 10 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
April 10 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
April 12 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
April 13 (18:00)
Kuopion Musiikkikeskus - Kuopionlahdenkatu 23
April 13 (18:00)
Rovaniemen Teatteri - Jorma Eton tie 8
April 13 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
April 15 (10:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
April 15 (10:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
April 15 (19:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
April 15 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
April 16 (10:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
April 16 (10:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
April 16 (16:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
April 16 (18:00)
Madetojan sali - Oulun Musiikkikeskus
April 16 (18:00)
Slaktkyrkan - Rökerigatan 15
April 16 (18:00)
Henry Fordin katu 6, FI-00150 Helsinki, Suomi
April 16 (18:00)
Kuusankosken Teatteri - Kymenlaaksonkatu 1
April 16 (22:00)
Iisakki - Laksontie 2
April 17 (9:00)
Seinäjoen Uimahalli-Urheilutalo - Kirkkokatu 15
April 17 (10:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
April 17 (10:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
April 20 (19:00)
Teatteri PROvinssi, Salorankatu 5-7, ovi 3, Astrum keskus, Salo
April 21 (10:00)
Tartu Näitused - Fr. R. Kreutzwaldi 60
April 21 (18:00)
Tapahtumatalo Raahe - Kirkkokatu 28
April 21 (18:30)
Ericsson Globe - Globentorget 2
April 21 (19:00)
Savoy-teatteri - Kasarmikatu 46-48
April 21 (19:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
April 21 (19:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
April 22 (9:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
April 22 (9:00)
Messukeskus - Messuaukio 1
April 22 (10:00)
Kaapelitehdas - Tallberginkatu 1
April 22 (14:00)
Kaapelitehdas - Tallberginkatu 1
April 22 (16:00)
Satamatori, FI-53900 Lappeenranta, Suomi
April 22 (17:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
April 22 (19:00)
Savoy-teatteri - Kasarmikatu 46-48
Apr 22
April 22 (20:30)
Ääniwalli - Pälkäneentie 13
April 23 (11:00)
Fiskars Village - Peltorivi 1
April 23 (18:00)
Naantalin Kylpylä - Naantali Spa - Matkailijantie 2
April 23 (18:00)
Vaahterasali - Aleksanterinkatu 26 B
April 23 (19:00)
45 Special - Saaristonkatu 12
April 23 (22:00)
Kaivohuone - Iso Puistotie 1
April 24 (18:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
April 24 (18:00)
Scandinavium - Valhallagatan 1
April 24 (18:00)
Tanssiteatteri MD - Hällä-näyttämö, Hämeenkatu 25
April 25 (19:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
April 27 (19:00)
Teatteri PROvinssi , Salorankatu 5-7, ovi 3, Astrum keskus, Salo
April 28 (18:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
April 29 (19:00)
Mikkelin Mikaeli - Sointukatu 1
April 29 (19:00)
Fryshuset Klubben/ Arenan - Mårtensdalsgatan 6
April 29 (19:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
April 29 (20:00)
Yo-talo - Kauppakatu 10
April 30 (16:00)
Hotelli Punkaharju - Punkaharjun Harjutie 596
April 30 (18:00)
Snellman-sali /Snellmanssalen - Vingenkatu 18
April 30 (18:00)
Kulttuuritalo Virta
May 1 (11:30)
Kaivopuisto - Puistokatu
May 3 (18:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
May 3 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
May 6 (10:00)
Lahden Messut - Salpausselänkatu 7
May 6 (19:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
May 6 (19:30)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
May 6 (20:00)
Oulu, Finland
May 6 (20:30)
Apollo Turku - Humalistonkatu 6
May 7 (18:00)
Verkatehdas - Paasikiventie 2
May 7 (18:00)
Helsingin Jäähalli - Nordenskiöldinkatu 11-13
May 7 (18:00)
Kyminsuun Kulttuuritalo - Eteläinen Karjalantie 3
May 7 (19:00)
Kotkan Konserttitalo
May 7 (20:00)
Pato Klubi - Kyminväylä 2
May 8 (18:00)
Kannusali - Kannusillankatu 4
May 8 (20:00)
Cirkus Arena & Restaurang - Djurgårdsslätten 43-45
May 11 (19:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
May 12 (18:00)
Möysän Musaklubi - Mössö - Hämeenkatu 16
May 12 (18:00)
Ritz Vasa - Kyrkoesplanaden 22 A
May 12 (19:00)
Yo-talo - Kauppakatu 10
May 13 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
May 13 (21:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
May 14 (10:00)
Tokoinranta, FI-00530 Helsinki, Suomi
May 14 (15:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
May 14 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
May 14 (19:00)
Taidetehdas - Konstfabriken - Läntinen Aleksanterinkatu 1
May 14 (20:00)
Tuuloksen Kapakanmäki - Lahden Valtatie 206
May 14 (22:00)
KultuuriKatel - Põhja pst 27a
May 15 (18:00)
Pato Klubi - Kyminväylä 2
May 15 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
May 16 (19:00)
Tampere-talo - Yliopistonkatu 55
May 18 (9:00)
Pohjoinen Teollisuus - Ouluhallintie 20
May 18 (19:00)
Espoon kulttuurikeskus - Kulttuuriaukio 2
May 19 (18:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
May 20 (12:00)
ERMi B-Parkla
May 20 (14:00)
Helsinki Beatles Weekend - Sturenkatu 4
May 20 (18:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
May 20 (18:00)
Laurentius-sali - Kirkkokatu 6
May 20 (21:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
May 20 (23:55)
Ääniwalli - Pälkäneentie 13
May 21 (16:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
May 21 (18:00)
Musiikkiteatteri Kapsäkki - Hämeentie 68
May 21 (19:00)
Alexela Kontserdimaja - Estonia pst 9
May 21 (19:00)
Saku Suurhall - Paldiski mnt 104B
May 23 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
May 24 (21:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
May 25 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
May 26 (16:00)
Ålandhotels Adlon - Hamngatan 7
May 27 (19:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
May 27 (20:00)
Kehräämö - Puuvillatehdas, Pumpulikatu
May 27 (20:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
May 27 (20:30)
Scandic Aulanko - Aulangontie 93
May 28 (13:00)
Kalajoen hiekkasärkät - Kalajoen Hiekkasärkät
May 28 (16:00)
Kulttuuritalo Virta - Virastokatu 1
May 28 (18:00)
Promenadisali - Yrjönkatu 17
May 28 (20:00)
Peurunka - Peurungantie 85
May 30 (19:00)
Alexela Kontserdimaja - Estonia pst 9
May 31 (20:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
June 1 (18:00)
Kuopion Musiikkikeskus - Kuopionlahdenkatu 23
June 1 (18:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
June 1 (18:00)
Ylivieskan Kulttuurikeskus Akustiikka - Koulukatu 2 B
June 1 (19:00)
Savoy-teatteri - Kasarmikatu 46-48
June 2 (19:00)
Alexela Kontserdimaja - Estonia pst 9
June 3 (18:00)
Apollo Live Club - Mannerheimintie 16
June 4 (10:00)
Helsinki
June 4 (11:00)
Räpina mnt algus
June 4 (16:00)
Haapsalu Castle
June 4 (17:00)
Club Teatria Oulu - Krouvintie 9
June 4 (18:00)
Taidetehdas - Konstfabriken - Läntinen Aleksanterinkatu 1
June 5 (18:00)
Saku Suurhall - Paldiski mnt 104B
June 5 (19:00)
On the Rocks - Mikonkatu 15
June 5 (19:00)
TAVASTIA-klubi - Urho Kekkosen katu 4-6
June 7 (18:00)
Nordenskiöldinkatu, FI-00250 Helsinki, Suomi
June 8 (19:00)
Helsingin Jäähalli - Nordenskiöldinkatu 11-13
June 9 (10:00)
Kansainväliset Erämessut
June 9 (14:00)
Hovirinnan Rantapuisto
June 9 (19:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 10 (15:00)
Satamatori, Kuopio
June 10 (19:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 11 (13:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 11 (15:00)
Clarion Hotel Sign - Östra Järnvägsgatan 35
June 11 (17:30)
Bolt Arena - Urheilukatu 5
June 11 (19:00)
Tele2 Arena - Arenaslingan 14
June 11 (21:00)
Dalhalla
June 12 (13:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 12 (19:00)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
June 15 (18:15)
Ericsson Globe - Globentorget 2
June 16 (13:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 16 (16:00)
Sideways - Nordenskiöldinkatu 11-13
June 17 (12:00)
Porvoon Tori
June 17 (13:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 17 (14:00)
Oulun ravirata Äimärautio - Äimärautiontie 1
June 17 (15:00)
Parpansali, Rauma
June 17 (17:00)
Satama Festival - Satamatie
June 17 (18:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
June 17 (20:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 18 (10:00)
Länsipuisto - Kustaa Aadolfinkatu 5
June 18 (13:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 18 (16:00)
Uittamo Paviljonki - Rykmentintie 29
June 18 (17:00)
Helsinki Olympic Stadium - Paavo Nurmen tie 1
June 19 (13:00)
Ilmajoen Musiikkijuhlat - Ollilantie 1
June 20 (18:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
June 21 (21:00)
Ravintola Kerubi - Siltakatu 1 (Ilosaari)
June 22 (18:30)
Scandinavium - Valhallagatan 1
June 22 (21:00)
Ravintola Kerubi - Siltakatu 1 (Ilosaari)
June 23 (16:00)
Tahkolla
June 23 (20:00)
Tuuloksen Kapakanmäki - Lahden Valtatie 206
June 23 (21:00)
Ravintola Kerubi - Siltakatu 1 (Ilosaari)
June 24 (17:00)
Lisää Löylyä Festival - varastokatu 9
June 24 (21:00)
Ravintola Kerubi - Siltakatu 1 (Ilosaari)
June 25 (20:00)
Tuuloksen Kapakanmäki - Lahden Valtatie 206
June 25 (21:00)
Ravintola Kerubi - Siltakatu 1 (Ilosaari)
June 28 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
June 29 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
June 30 (10:00)
Farmari
June 30 (14:00)
Provinssi - Törnävänsaari
June 30 (14:00)
Rautatientori
June 30 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 1 (11:00)
Ladugårdsgärdet
July 1 (13:00)
Weekend Festival
July 1 (13:00)
Stockholm, Sweden
July 1 (15:00)
Halkotori, Kouvola
July 2 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 2 (17:00)
Helsingin Olympiastadion
July 3 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 5 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 5 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 5 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 6 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 6 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 6 (19:00)
G Livelab Tampere - Puutarhakatu 1
July 6 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 7 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 7 (15:00)
Kuusisaari - Raatintie 7
July 7 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 7 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 8 (16:00)
Viihdekeskus Merisärkkä Kalajoki - Pakkainpolku 20
July 8 (17:00)
Helsingin Olympiastadion
July 8 (18:00)
Kulttuuritalo (Helsinki) - Sturenkatu 4
July 8 (18:00)
Tallinna Lauluväljak - Narva mnt 95
July 8 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 9 (12:00)
Östermalms IP - Fiskartorpsvägen 2
July 9 (14:00)
Tallinna Lauluväljak
July 9 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 10 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 12 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 12 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 12 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 13 (14:00)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 13 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 13 (18:00)
Gasklockorna Gävle - Atlasgatan 3
July 13 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 13 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 14 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 14 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 14 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 15 (15:00)
Ounaspaviljonki - Ounasjoen itäpuolentie 21
July 15 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 15 (23:00)
Papana - Inarintie 49
July 16 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 16 (18:00)
Korkeentie 792, FI-15580 Ruuhijärvi, Suomi
July 17 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 19 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 19 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 19 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 20 (14:00)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 20 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 20 (19:00)
Tallinna Lauluväljak - Narva mnt 95
July 20 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 20 (20:00)
Tallinna Lauluväljak - Narva mnt. 95
July 21 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 21 (17:00)
Peurunka - Peurungantie 85
July 21 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 21 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 22 (15:00)
Kauppatori - Aleksanterinkatu
July 22 (18:00)
Olarin Panimo - Metallimiehenkuja 8 A
July 22 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 23 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 24 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 24 (18:30)
Hartwall Arena - Areenankuja 1
July 26 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 26 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 26 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 27 (14:00)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 27 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 27 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 27 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 28 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 28 (15:00)
Tampereen Eteläpuisto
July 28 (17:30)
Skansen - Djurgårdsslätten 49-51
July 28 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 28 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 29 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 29 (15:00)
Jakobstads Centralplan - Pinnonäsgatan 20
July 29 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
July 30 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 30 (15:00)
Smögen
July 30 (16:00)
Ratinan Stadion, Tampere
July 31 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
July 31 (18:00)
Savonlinnan Oopperajuhlat - Savonlinna Opera Festival - Olavinkatu 27
August 2 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
August 2 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
August 2 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
August 3 (14:00)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
August 3 (14:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B
August 3 (18:00)
Sabaton Open Air Festival - Hårdrockstadion ,Lugnet Vägen
August 3 (18:30)
Ravintola Backas - Ylästöntie 28
August 3 (19:00)
Lappeenrannan Kesäteatteri - Kristiinankatu 2 B